Конкурс з відбору суб’єктів аудиторської діяльності

ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «СТРАХОВИЙ БУДИНОК» оголошує про проведення конкурсу з відбору суб’єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов’язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «СК «СТРАХОВИЙ БУДИНОК».

Метою проведення конкурсу є вибір на конкурсних засадах суб’єкта аудиторської діяльності для проведення обов’язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «СК «СТРАХОВИЙ БУДИНОК», складеної відповідно до Міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ), за період з 01 січня 2021 року по 31 грудня 2021 року.

У конкурсі можуть брати участь суб’єкти аудиторської діяльності, які відповідають вимогам, що встановлені Законом України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність» (надалі – Закон), а також вимогам, вказаним в Порядку проведення конкурсу з відбору суб’єктів аудиторської діяльності.

Порядок проведення конкурсу, вимоги до учасників конкурсу та до конкурсної документації, технічна специфікація та вся інша необхідна інформація наведена в Порядку проведення конкурсу з відбору суб’єктів аудиторської діяльності за посиланням: http://www.strahovoydom.com.ua/doc/poryadok.pdf

Дата початку проведення конкурсу – «04» січня 2022 року.

Строк подачі документів – по «31» січня 2022 року (включно).

Документи, що надійшли після встановленого строку або подані не в повному обсязі чи з порушенням умов Конкурсу, не розглядатимуться.

Фінансова звітність та інша публічна інформація доступна на сайті ПрАТ «СК «СТРАХОВИЙ БУДИНОК» www.strahovoydom.com.ua

в розділі «Звітність». Додаткова інформація про діяльність ПрАТ «СК «СТРАХОВИЙ БУДИНОК» може надаватись у разі необхідності та відповідно до запиту учасника конкурсу.

Всіх учасників, що приймали участь, буде повідомлено про результати конкурсу електронною поштою у строк до 10 лютого 2022 р.

04.01.2022р.

Опубликовано в Документы, Новости
04.01.2022